به‌عنوان یکی از ۵ طرح منتخب صورت گرفت:

اهدای نشان حاتم به طرح ملی مشاغل خانگی

۰۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۰ کد : ۱۵۶۲۵ رویدادها جدیدها
طرح ملی توسعه‌ی مشاغل خانگی در زمینه‌ی طرح‌های توسعه‌ای قابل‌قبول در سازمان‌ها با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار به‌عنوان پنج طرح برگزیده‌ی دومین جشنواره‌ی ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) انتخاب شد و ضمن تقدیر از آن، دکتر بیجندی سرپرست سازمان ستفای جهاددانشگاهی به‌عنوان مجری این طرح، نشان عالی حاتم را نیز دریافت کرد.
اهدای نشان حاتم به طرح ملی مشاغل خانگی

طرح ملی توسعه‌ی مشاغل خانگی در زمینه‌ی طرح‌های توسعه‌ای قابل‌قبول در سازمان‌ها با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار به‌عنوان پنج طرح برگزیده‌ی دومین جشنواره‌ی ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) انتخاب به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) و هفتمین گردهمایی بزرگ مسوولان دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصادی ایران با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجلس شورای اسلامی و شماری از دستگاه‌های اجرایی، امروز (سه‌شنبه، 8 بهمن) در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

این رویداد کشوری با حضور جمع بزرگی از مسوولان نظام و مدیران دستگاه‌های اجرایی و برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور با محوریت بررسی ظرفیت‌های موجود کشور برای برون‌رفت از تنگناهای اقتصادی امروز برپا شد.

در این جشنواره تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل سازمان‌های ملی و نیز بنگاه‌های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی مدیران ارزش‌آفرین کشور در بخش‌های داخلی و بین‌المللی تلاش صورت گرفت.

برنامه با خیرمقدم و سخنرانی مهندس محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رییس شورای سیاست‌گذاری جشنواره آغاز به کار کرد و در ادامه‌ی برنامه، دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رییس‌جمهور، دکتر قبادیان معاون پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، بوطاق خان بوداغی رییس کمیسیون صنعت و تجارت اتاق بازرگانی ایران و آلمان و دکتر محمدی معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، مطالبی را در خصوص فضای اقتصادی کشور در زمینه‌ی حمایت از تولید ملی ارایه کردند.

در این جشنواره از برگزیدگان که صلاحیت و شایستگی آن‌ها در همراهی با کشور در مقاطع خطیر و حساس اقتصادی بر مبنای اسناد بالادستی و سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به‌واسطه‌ی اسناد مثبت و مشاهدات عینی احراز شده بود، در قالب اعطای استوارنامه و نشان عالی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی شد.

در این راستا طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در محور طرح‌های توسعه‌ای قابل‌قبول در سازمان‌ها با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار به‌عنوان پنج طرح برگزیده انتخاب شد و ضمن تقدیر از آن، نشان عالی حاتم (حمایت از تولید ملی) را دریافت کرد.

در این جشنواره، دکتر محمدصادق بیجندی معاون آموزشی جهاددانشگاهی و سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان به نمایندگی از جهاددانشگاهی به‌عنوان مجری طرح و کارفرمایان طرح، دکتر منصوری معاون توسعه‌ی کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر مهناز امامدادی دبیر ستاد سامان‌دهی و حمایت از مشاغل خانگی این وزارت‌خانه، نشان عالی حاتم را دریافت کردند.

گفتنی است، دکتر امامدادی و دکتر بیجندی در نشست خبری و رسانه‌ای حاشیه‌ی جشنواره به معرفی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و دستاوردهای آن در سطح ملی پرداختند.

آلبوم تصاویر این خبر


نظر شما :