با حضور شرکت فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل:

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار شد

۰۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۳۹۱۴ واحدهای فناور جدیدها
ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری ویژه چهل سالگی بسیج در عرصه علم و فناوری با حضور مقامات کشوری و استانی، نخبگان، مخترعان و اقشار بسیج و با حضور شرکت خاک آب آژیانه اردبیل و هسته الهام از واحدهای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل، در سالن ولایت برگزار شد.
ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در اردبیل برگزار شد

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری ویژه چهل سالگی بسیج روز شنبه 2 آذر ساعت 9 صبح در سالن ولایت با حضور مقامات کشوری و استانی، نخبگان، مخترعان و اقشار بسیج آغاز شد و با معرفی دانشوران برتر در عرصه علم و فناوری به کار خود پایان داد.

 

در این دوره از جشنواره از خانواده شهید شاخص استان اردبیل شهید نقی نادعلی اوغلو و دانشوران برتر که پس از داوری انتخاب شده اند، تقدیر به عمل آمد.

 

در این مراسم که با حضور دکتر قدیانی مشاور علمی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع برگزار شد.

 

در حاشیه این جشنواره، نمایشگاهی از دستاوردهای 40 سالگی بسیج در عرصه علم و فناوری استان با حضور فناوران مراکز رشد و به ویژه شرکت خاک آب آژیانه اردبیل و هسته الهام از واحدهای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل،  برپا شد که  در آن قطره گیاهی دامپرلی و شامپو الهام به بازدیدکنندگان عرضه شد.

 

گزارش تصویری مربوط به این خبر را از اینجا ببینید.


( ۱ )

نظر شما :