برگزاری کارگاه های آموزشی مهارتی در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۷ کد : ۴۸۸۹۹ فناوری جدیدها
مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان اردبیل با همکاری شرکت علوم گستر آرتا طلائی کارگاه های آموزشی مهارتی در حوزه استفاده از گیاهان دارویی را برگزار می کند.
برگزاری کارگاه های آموزشی مهارتی در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

این کار گاه ها به دلیل استقبال مردم و روی آوردن آن ها به گیاهان دارویی شامل کارگاه های صابون سازی گیاهی، کرم سازی گیاهی و شامپو سازی گیاهی است.

کارگاه صابون سازی گیاهی به ۳ روش سرد، گرم و اختصاصی روز یکشنبه۱۰ مهر ماه ۱۴۰۱از ساعت 10 الی 13 و 14 الی 19 برگزار خواهد شد که هزینه ثبت نام برای آن ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان تعیین شده است.

کارگاه کرم سازی گیاهی هم که آموزش انواع کرم های بهداشتی گیاهی را در دستور کار دارد، روز دوشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۱ از ساعت 10 الی 13 و 14 الی 19 برگزار می شود و هزینه ثبت نام آن، ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان است.

کارگاه شامپو سازی گیاهی نیز با هدف آموزش انواع شامپو برای انواع مو روز سه شنبه ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۱ از ساعت 10 الی 13 و 14 الی 19با هزینه ثبت نام ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان برگزار می شود.

این کارگاه ها با هدف مهارت آموزی برای کارجویان و به ویژه بانوان خانه دار برگزار می شود، که می تواند هم نیاز خانگی را برطرف نموده و هم در درآمدزایی جویندگان کار اثرگذار باشد.

این کارگاه ها از خلاقیت، جذابیت و درآمد زایی مناسبی برخوردار بوده که در آن ضمن توجه به مزاج شناسی، روغن گیری و آموزش ساخت چند نوع ماسک گیاهی، به آموزش ساخت انواع صابون ها، کرم و شامپوی گیاهی به صورت کاربردی و عملی از مواد پایه ارگانیک می پردازد.

کارگاه های آموزش صابون سازی گیاهی یکی از جالب ترین شاخه های طب سنتی و گیاهان داروئی است که بوسیله آن علاقمندان می توانند طرز تهیه و ساخت صابون های گیاهی و محصولات مشابه بهداشتی را در چند ساعت فرا گرفته و به عنوان یک کسب و کار با درآمد مناسب درنظر بگیرند.

 


نظر شما :