فراخوان حمایت مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل از ایده های فناورانه حوزه گیاهان دارویی

۱۴ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۲ کد : ۴۸۴۱۵ واحدهای فناور جدیدها
فراخوان حمایت مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل از ایده های فناورانه حوزه گیاهان دارویی

در سال« تولیددانش بنیان اشتغال آفرین»، مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل با انتشار فراخوانی اعلام کرد ایده ها و واحدهای فناور حوزه گیاهان دارویی و گردشگری سلامت را جذب و حمایت می کند.

سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل دراین خصوص گفت:در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به « تولیددانش بنیان اشتغال آفرین»، نامگکذاری شده است، مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از اساتید، دانشجویان،  دانش آموختگان دانشگاه ها، فناوران، مخترعین و کارآفرینان، شرکت های فناور، واحدهای تحقیقی بخش خصوصی، علاقمندان و فعالان حوزه گیاهان دارویی دعوت می کند در صورت داشتن ایده فناورانه قابل دفاع، تیم کاری تخصصی و برنامه کاری مناسب می توانند، در مرکز استقرار یافته و از خدمات آن بهره مند گردند.

 

مهران اوچی اردبیلی اظهار داشت: بر اساس این فراخوان، مرکز رشد پس از پذیرش ایده ها و واحدهای فناور اقدام به ارائه خدمات استقرار و امکانات لازم اداری، خدمات فنی و تخصصی آزمایشگاهی، مشاوره های تخصصی و  خدمات آموزشی مستمر، همکاری در جهت اخذ تسهیلات مالی و اخذ مجوز از مراجع مرتبط، خدمات نمایشگاهی و حضور در  جشنواره های تخصصی، حمایت های حقوقی و قانونی خواهد نمود.

وی ادامه داد: علاقمندان می توانند به آدرس اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان شفاء، ساختمان جهاددانشگاهی استان اردبیل مراجعه نموده و یا اطلاعات لازم را از سایت: www.impard.acecr.ac.ir دریافت نمایند.

اوچی اردبیلی اذعان داشت: بستر سازی برای تجاری کردن دستاوردهای تحقیقاتی، کمک به اقتصاد مبتنی بر فناوری گیاهان دارویی، حمایت از نوآوری و خلاقیت محققان و فناوران جوان و ایجاد زمینه کارآفرینی از اهداف مهم مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل می باشد.

وی با اشاره به فعالیت های این مرکز تصریح کرد: 22 واحد و هسته در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل استقرار یافته و در حال انجام امورات مختلف خود هستند که در این مسیر امکان اخذ مجوزهای متعدد برای آن ها فراهم شده است.


نظر شما :