حضور شرکت نوشداروی سبلان در نخستین رویداد هم افزایی مدیریت ایران

۰۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۱ کد : ۴۶۸۴۷ واحدهای فناور جدیدها
شرکت نوشداروی سبلان از واحدهای مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در نخستین رویداد هم افزایی مدیریت ایران حضور یافت.
حضور شرکت نوشداروی سبلان در نخستین رویداد هم افزایی مدیریت ایران

مدیر علمل شرکت نوشداروی سبلان در این خصوص گفت: نخستین نمایشگاه و رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران در ۱۴۰۱ در حالی در مصلای تهران از 2 الی 4 مردادماه برگزار شد، که بیش از ۲۰۰ مسئول و مدیر در این نمایشگاه حضور یافتند و از نزدیک از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان و مردم کشور دیدن کردند.

 

سعید خانی اظهار داشت: شرکت نوشداروی سبلان از واحدهای مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل نیز توانست در این رویداد ضمن ارائه دستاوردهای خود از تجربیات سایر واحدها و شخصیت های برجسته کشور برخوردار شود.

 

وی افزود: نخستین نمایشگاه و رویداد هم‌افزایی برای مدیریت ایران در ۱۴۰۱ از روز یکشنبه 2 مردادماه در مصلای تهران گشایش یافت تا نمود عینی تحقق شعار دولت در مردمی سازی و کمک برای رفع دغدغه‌های رهبر انقلاب باشد.

 

خانی تصریح کرد: این نمایشگاه در حقیقت حلقه وصلی میان مدیران کشور و شرکت‌ها، موسسات و گروه‌هایی بود که دارای الگو، ایده و محصولی برای حل چالش‌های اساسی ایران هستند و ما نیز توانستیم محصولات خود را معرفی کرده و از نظرات متخصصان حوزه فرآورده های گیاهان دارویی، بازاریابی، صادرات و تولید بهره مند شویم.

 

وی با قدردانی از مدیریت مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در همکاری برای حضور در این نمایشگاه، بیان داشت: در غرفه نوشداروی سبلان شخصیت های مختلفی از جمله پروفسور اکبری معروف به پدر جراحی سرطان ایران  حضور یافتند و بازدیدکنندگان نیز توانستند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.


نظر شما :