حضور واحدهای مراکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی استان اردبیل در نخستین جشنواره نمانام‌های روستایی کشور

۱۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۳ کد : ۴۵۶۵۸ واحدهای فناور جدیدها
سومین نمایشگاه شهرهوشمند و نخستین جشنواره نمانام‌های روستایی با حضور وزیر کشور از ۱۲ لغایت ۱۴تیر در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
حضور واحدهای مراکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی استان اردبیل در نخستین جشنواره نمانام‌های روستایی کشور

در این نمایشگاه، محصولات مربوط به جهاددانشگاهی استان اردبیل توسط مهندس رضا محمدجانی مسئول هسته چهارسو در قالب غرفه استان اردبیل در کنار سایر دستگاه ها و مراکز ارائه شد.

 

محصولات هسته چهارسو از مرکز نوآوری و شرکت دانش بنیان خاک آب آژیانه و نوشداروی سبلان از مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در این نمایشگاه ارائه و معرفی گردید.

 

رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور در تشریح این نمایشگاه گفت: این دو نمایشگاه در ۱۶هزار مترمربع فضای نمایشگاهی با حضور ۲۳۵ شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ و چهار شهرداری در بخش شهر هوشمند و ۲۰استانداری در بخش نمانام‌های روستایی کار خود را آغاز کرد.

 

جمالی‌نژاد اظهار کرد: نخستین جشنواره نمانام‌های روستایی با حضور جمعی از شرکت‌های دانش‌بنیان، کارآفرینان برتر روستایی و محصولات نمانام‌های روستایی در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصادی و فرهنگی، معرفی محصولات و مناطق روستایی که ظرفیت‌های آن‌ها کمتر شناخته شده، معرفی ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نمانام‌های روستایی و آشنایی و هماهنگی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و صاحبان نمانام‌ها برگزار شد.

 

وی افزود: این دو رویداد با حمایت وزارت کشور، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، استانداری‌های کشور، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سایر سازمان‌ها و نهادها برگزار شده است.

 

گفتنی است مشاور وزیر کشور در امور روستایی و نمانام های دانش بنیان روستایی، رئیس بانک توسعه تعاون کشور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردببل، مسئول برگزاری رویدادهای ایثارگران و بنیاد شهید و مدیران دفتر امور شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور مهمانان ویژه غرفه استان اردبیل بودند.

text to speech icon

نظر شما :