حضور انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۴ کد : ۴۳۶۸۴ رویدادها جدیدها
مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل از حضور انتشارات این واحد با ۵۰ عنوان کتاب در سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبرداد.
حضور انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مهران محمدی گفت: انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، 50 عنوان کتاب را در قالب غرفه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی عرضه کرده است.

وی اظهار داشت: این کتاب ها با موضوعات مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی، هنر و معماری و ...  در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در معرض دید و عرضه به مراجعان و علاقمندان کتاب است.

محمدی خاطرنشان کرد: تاکنون 175 عنوان کتاب در حوزه گروه های هفتگانه علمی در انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل به چاپ رسیده است که حاصل تلاش های علمی، پژوهش و تدریس اعضای هیات علمی دانشگا ه های سراسر کشور می باشد.

مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به فعالیت های ترویجی این مجموعه اذعان داشت: سالانه مطابق با برنامه های توسعه ای فعالیت های ترویجی در قالب کارگاه های آموزشی، تبیین در حوزه مطالعه، مسابقات کتابخوانی و رونمایی کتاب در جهاددانشگاهی استان اردبیل اجرا می شود.

لازم به ذکر است، غرفه انتشارات جهاددانشگاهی واقع در سالن 2 ناشران دانشگاهی راهروD ، غرفه 89  فعال است. سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو قالب حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی از طریق سامانه ketab.ir در حال برگزاری می باشد.

text to speech icon

نظر شما :