تصمیمات شورای جذب و پذیرش؛

پذیرش پنج واحد و ۶ طرح جدید در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۲ کد : ۴۲۳۵۷ شوراهای تخصصی جدیدها
با برگزاری پنجمین جلسه شورای جذب و خروج واحدها در مرکز رشد فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل، پذیرش پنج واحد و ۶ طرح جدید در دستور کار این مرکز قرار گرفت.
پذیرش پنج واحد و ۶ طرح جدید در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

بر این اساس تقاضای شرکت« دهقان مزرعه محسنین با طرح تولید بذر و نشاء گیاهان دارویی در حال انقراض»، هسته در حال ثبت« بسته بندی برزگر» با ایده« ارده و عسل تک نفره»، هسته درحال ثبت« نیل» با طرح دست« سازه های ارگانیک»، شرکت« مهرآرتاناب اورانوس» با طرح« صادرات محصولات تجاری شده مرکزرشد»، شرکت« پژوهشگران داروی سبز» با ایده« محلول گیاهی غرغره گلو موثر بر تسکین سرفه»، هسته در حال ثبت« امین مدیفارم آبادیس ایرانیان» با ایده« داروی گیاهی موثر بر اختلالات سیستم قلبی عروقی» در مرحله پیش رشد مورد پذیرش قرار گرفت تا امکان تحقیق و توسعه و فرآیند تولید و تجاری سازی آن ها آغاز گردد.

 

همچنین بر اساس تصمیمات این شورا، ادامه استقرار شرکت های« آریا دانش امید نیکا» که در مرحله پیش رشد در مرکز مستقر شده بود، « نقش آفرینان شهر گیاه» و« طبیعت جوان گستر ریحان» به دلیل عدم پیگیری امورات و همچنین تغییر مسیر فعالیتی و عدم تشکیل تیم های کاری در مرکز رشد لغو گردید.

 

این شورا همچنین تمدید قرارداد حق انتفاع 16 شرکت به مدت یک سال دیگر با رعایت دستوراعمل های مرکز و چند عنوان حمایت از واحدهای مستقر را مورد تصویب قرار داد.

text to speech icon

( ۱ )

نظر شما :