کتاب جهاددانشگاهی اردبیل برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۲ کد : ۴۲۳۴۱ فناوری جدیدها
مدیرمسئول جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی، کتاب « نانوداروها و دارورسانی هوشمند» از انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.
کتاب جهاددانشگاهی اردبیل برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد

مهران محمدی اظهار داشت: کتاب نانوداروها و دارورسانی هوشمند توسط دکتر غلامرضا ابراهیم زاده رجایی، عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و ابولفضل زکاوت، احسان ندایی و هاشم رستمیان، به ترتیب ازدانش آموختگان فعال رشته های شیمی دارویی، میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به رشته تالیف درآمده است.

 

وی اظهار داشت: این کتاب، از مطالب جدید علم نانو در زمینه نانوداروها و دارورسانی هوشمند در پنج فصل 128 صفحه ای تنظیم گردیده تا علم نانو را در ساخت داروها و رسیدن دارو به محل هدف به عنوان یک فناوری جدید در دهه های اخیر در بین محققین و متخصصین مطرح نماید.

 

محمدیخاطرنشان کرد: ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار و  75 محصول در حوزه فناوری نانو در آن رونمایی شده است.

 

وی افزود: بنابر  اعلام مسئولان این جشنواره،  936 اثر به دبیرخانه ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شده که از این تعداد، 460 مقاله، 18 اختراع، 21 ابتکار و نوآوری، 22 تحقیق، 292 پایان نامه، 26 ایده، 18 طرح پژوهشی و دانش بنیان، 25 کتاب، 6 مرکز تحقیقات، 44 محصول و 4 مورد مرتبط بوده است و در بخش تالیفات، کتاب« نانوداروها و دارورسانی هوشمند» از انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.

 

مدیرمسئول جهاددانشگاهی استان اردبیل  این موفقیت را به مجموعه جهاددانشگاهی و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تبریک گفت و اظهار داشت: مولفان این کتاب از چهره خوشنام حوزه های خود هستند و در آینده نیز در امتداد فعالیت های خود، کتاب دیگری را منتشر خواهند کرد.


نظر شما :