رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

مرکز نوآوری و شتابدهی، زمینه شکوفایی ایده‌ها را فراهم می‌کند

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۳ کد : ۳۰۸۵۵ فناوری جدیدها
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان اردبیل از ایده‌های حوزه «گیاهان دارویی و گردشگری» حمایت می‌کند.
مرکز نوآوری و شتابدهی، زمینه شکوفایی ایده‌ها را فراهم می‌کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی، با بیان این مطلب افزود: مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای جوانان استان به منظور کمک به توسعه کسب و کارهای دانش محور و نیز شناسایی، نیازسنجی، آسیب‌شناسی، جذب، حمایت و راه‌اندازی ایده‌های کارآفرین با قابلیت تجاری‌سازی و اشتغال‌زایی و شتاب‌دهی به فعالیت‌های کسب و کارهای جوان و نوپا در استان، مشتاقانه در انتظار ثبت ایده‌های حوزه «گیاهان دارویی و گردشگری» است.

وی محدوده سنی شرکت کنندگان در این فراخوان را 18 الی 35 سال عنوان و تصریح کرد: نو و مبتنی بر خلاقیت بودن، تأکید بر روی پروژه‌های پیشران و خلاقانه در حوزه سرمایه‌گذاری و میزان اشتغال‌زایی و شناسایی درست بازارهای مرتبط باید در ایده‌های ارائه شده مدنظر قرار گیرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را با در نظر گرفتن ظرفیت‌های گردشگری، صنایع دستی، پیوست‌های فرهنگی و محیطی استان اردبیل و داشتن قابلیت اجرایی و تاثیرگذاری مناسب با مراجعه به آدرس http://impard.acecr.ac.ir/fa/download/961/  و  https://survey.porsline.ir/s/VKsk37s/ به صورت غیرحضوری ثبت کنند.

اوچی اردبیلی ادامه داد: دبیرخانه مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان اردبیل واقع در اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان شفا، ساختمان جهاددانشگاهی استان، طبقه سوم، آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه‌مندان به صورت حضوری و شماره تماس 04533749505 داخلی 111 آماده ارائه اطلاعات به صورت غیرحضوری است.

وی گفت: میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی، صنایع دیداری و شنیداری، هنرهای تجسمی و نمایشی، بازی، اسباب‌بازی و سرگرمی، طراحی و معماری، نشر، چاپ و کتابخانه و گیاهان دارویی را از محورهای مورد حمایت مرکز مذکور عنوان کرد.

اوچی اردبیلی با بیان اینکه «مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای جوانان‌ استان‌ اردبیل» با همکاری جهاددانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان راه‌اندازی شده است تا از جوانان علاقه‌مند و خلاق برای ارائه ایده‌های اثربخش، حمایت‌های لازم را انجام دهد، گفت: مهمترین هدف از راه‌اندازی این مرکز تقویت و تبدیل شدن جهاددانشگاهی اردبیل به مرکز پیشرو در حوزه نوآوری و فعالیت‌های خلاقانه در استان و منطقه و شناسایی و پرورش ایده‌های نو و استمرار فعالیت‌های نوآورانه است.

text to speech icon

نظر شما :