فرصت مطلوب برای جوانان اردبیل؛

استقبال از ایده های کاربردی در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی اردبیل

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۵ کد : ۲۸۸۸۳ عمومی جدیدها
دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی اردبیل از جذب ایده در این مرکز با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان استان اردبیل خبر داد.
استقبال از ایده های کاربردی در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی اردبیل

 

 

 

سلیم پناهی اظهار داشت: با هدف شناسایی و پرورش ایده های نو و استمرار فعالیت های نوآورانه در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی مرکز نوآوری و شتابدهی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و جهاددانشگاهی راه اندازی شده و توافق نامه آن منعقد شده است تا بتواند در این حوزه موثر عمل نماید.

وی ادامه داد: ایجاد زمینه ورود رشته های مرتبط با حوزه صنایع خلاق و فرهنگی به پژوهش های کاربردی برای حل نیازهای جامعه، ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری، موردنیاز جامعه، حرکت به سمت کارآفرینی مبتنی بر نوآوری، بسترسازی برای ایجاد، گسترش و رشد استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای دانش محور، ایجاد زمینه کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خالقیت کارآفرینان، دانشجویان و جوانان فناوران از اهداف مهم این مرکز است.

پناهی با دعوت از جوانان ایده پرداز استان اردبیل خاطرنشان کرد: صاحبان ایده های کاربردی می توانند با مراجعه به آدرس https://survey.porsline.ir/s/VKsk37s/ ایده های خود را ثبت و یا با دریافت فرم اولیه از آدرس http://impard.acecr.ac.ir/fa/download/category/83/  نسبت به ارائه حضوری ایده های خود اقدام نمایند.

وی با اشاره به همکاری سازنده معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: پذیرش ایده در این مرکز در حوزه هایی نظیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی، صنایع دیداری و شنیداری، هنرهای تجسمی و نمایشی، بازی، اسباب بازی و سرگرمی، طراحی و معماری، نشر، چاپ و کتابخانه و گیاهان داروئی و طب سنتی صورت می پذیرد.

پناهی تصریح کرد: این ایده ها پس از بررسی اولیه و داوری تخصصی، با نظر شورای جذب و سرمایه گذاری در فضای مرکز منش استقرار یافته و از خدمات حمایتی بهره مند می شوند.

دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی اردبیل با اشاره به فعالیت های این مرکز گفت: این مرکز در سه فاز ترویج، نوآوری و شتابدهی اقدامات خود را پیش می برد و در فاز ترویج نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی و رویدادهای فناورانه و کارآفرینی اقدام خواهد کرد که امیدواریم جوانان عزیز از این فرصت بهره برداری مطلوبی داشته باشند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 04533749505 داخلی 111  و 121 تماس حاصل نموده و از مشاوره های اولیه برخوردار شوند.    


نظر شما :