به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل؛

رویداد سرمایه‌گذاری Demo Day  در استان اردبیل برگزار می شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۳ کد : ۲۷۹۴۴ رویدادها جدیدها
رویداد سرمایه‌گذاری Demo Day  در استان اردبیل برگزار می شود

رویداد سرمایه‌گذاریDemo Day  به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل و با مشارکت گروه سرمایه‌گذاری آریا دانش امید نیکان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این رویداد با هدف فرصت ارائه ایده‌های اثرگذار، بهره‌مندی از خدمات مشاوره‌ای گروه سرمایه‌گذاری، داوری تخصصی و امکان قرار گرفتن در چرخه سرمایه‌گذاری برای تولید و ارائه خدمات برگزار خواهد شد.

مهران اوچی اردبیلی افزود: این رویداد در راستای برنامه پنجساله ششم توسعه در حوزه تجاری سازی فناوری و اشتغال و در راستای جذب سرمایه برای واحدهای مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری قابلیت اجرایی دارد.

وی زمان برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری را 28 بهمن ماه اعلام و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان، شرکت های فناور و دانش بنیان، شرکت های تولیدی و تعاونی برای حضور در این رویداد تا دوشنبه 27 بهمن ماه می‌توانند مشخصات خود را به شماره 500028362901 پیامک ارسال کنند.

اوچی تصریح کرد: طرح ها و ایده های پذیرش یافته در این رویداد در فرآیند داوری تخصصی گروه سرمایه گذاری قرار می گیرد و پس از کسب امتیازات لازم از سرمایه گذاری گروه آدان با عقد قراردادهای حقوقی و مالی برخوردار خواهند شد.


( ۱ )

نظر شما :