با همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه جامع علمی کاربردی؛

رویداد کارآفرینی ایده بازار گیاهان دارویی در اردبیل برگزار می شود

۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۶ کد : ۲۷۲۱۴ رویدادها جدیدها
سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری رویداد کارآفرینی ایده بازار گیاهان دارویی؛ با رویکرد توسعه کسب و کارهای مرتبط در اردبیل خبر داد.
رویداد کارآفرینی ایده بازار گیاهان دارویی در اردبیل برگزار می شود

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به مجوز سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی گفت: در ادامه رویدادهای جهاددانشگاهی استان اردبیل، رویداد کارآفرینی ایده بازار گیاهان دارویی؛ با رویکرد توسعه کسب و کارهای مرتبط توسط مرکز رشد گیاهان دارویی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و همراهی سازمان ها و مراکز توسعه کارآفرینی و فناوری استان اردبیل نظیر پارک علم و فناوری، مراکز رشد، جهادکشاورزی و نظام مهندسی کشاورزی برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این رویداد مطابق با برنامه پنجساله ششم توسعه در حوزه تجاری سازی فناوری و اشتغال است و می تواند فرصت مناسب برای اصاحبان ایده در حوزه گیاهان دارویی و فرآورده ها و صنایع مرتبط باشد.

اوچی اردبیلی خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد از روز چهارشنبه اول بهمن ماه با ثبت ایده در آدرس تعیین شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل آغاز می شود و مرحله ثبت ایده تا 20 بهمن ماه ادامه می بابد.

وی با اشاره به اینکه مرحله داوری و بررسی اولیه از 21 تا 25 بهمن ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: داوری نهایی و اختتامیه رویداد در 29 بهمن ماه بصورت مجازی برگزر خواهد شد و احتمالا 10 ایده برتر به ارائه نهایی خواهند پرداخت تا تکلیف رتبه بندی ایده ها مشخص شود.

اوچی ادامه د اد: البته در جریان این رویداد دانشجویان و افراد علاقه‌مند و صاحب ایده در زمینه گیاهان دارویی گردهم جمع می‌شوند و ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرآیند اجرایی سازی یک ایده تا کسب و کار و راه‌اندازی یک استارتاپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان، ایده نوآورانه خود را توسعه می‌بخشند.

سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل تصریح کرد: نوآوری در حوزه گیاهان دارویی و فرآورده های مرتبط، صنعت گیاهان دارویی و اشتغال، تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی، بازاریابی و اقتصاد، بسته بندی گیاهان دارویی، نوشیدنی ها، چاشنی و ادویه ها از محورهای اصلی این رویداد می باشد.

وی افزود: با عنایت به اینکه جهاددانشگاهی اردبیل دارای مرکز رشد تخصصی در حوزه گیاهان دارویی می باشد، تیم های پذیرش یافته امکان استقرار در مرکز را داشته و همچنین با هماهنگی سایر مراکز رشد استان اردبیل ، امکان استقرار در سایر مراکز رشد نیز مقدور خواهد بود تا ایده های برتر در مسیر درستی هدایت شوند.

 گفتنی است ثبت ایده در این رویداد از اول تا 20 بهمن 99 در لینک    https://uastartup.uast.ac.ir/fa/form/378/jahad.ardebil   قابل انجام می باشد. همچنین دبیرخانه رویداد با شماره تلفن 33749506 داخلی 111 آماده ارائه اطلاعات بیشتر به متقاضیان و علاقمندان می


نظر شما :