باهمکاری جهاددانشگاهی و موسسه نخبگان؛

پنجمین رویداد دیدار با فناوران فردا در اردبیل اجرا می شود

۲۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۰ کد : ۲۷۰۹۸ رویدادها جدیدها
سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری پنجمین رویداد« دیدار با فناوران فردا» در اردبیل خبر داد.
پنجمین رویداد دیدار با فناوران فردا در اردبیل اجرا می شود

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به مجوز سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی گفت: در ادامه رویدادهای جهاددانشگاهی استان اردبیل، رویداد دیدار با فناوران فردا را با همکاری موسسه آموزشی فرهنگی نخبگان و معاونت فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار می کند.

وی اظهار داشت: این رویداد مطابق با برنامه پنجساله ششم توسعه در حوزه تجاری سازی فناوری و اشتغال است و می تواند برای دانش آموزان اردبیل مثمر ثمر واقع شود.

اوچی اردبیلی خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد روز چهارشنبه اول بهمن ماه ازطریق سامانه آموزش های مجازی جهاددانشگاهی در موسسه آموزشی فرهنگی نخبگان اردبیل برای پایه های هفتم، هشتم و نهم صورت می پذیرد تا بتواند در ترویج فرهنگ کارآفرینی در مدارس موثر باشد.

وی با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با مفهوم کلی فناوری های نوین و به کاربستن اطلاعات در جهت ایجاد شغل و یا کسب شغل مناسب در آینده کاری از اهداف مهم این رویداد است، ادامه داد: تربیت نسل خلاق، نوآور و کارآفرین و تربیت مدیرانی کارآفرین و آینده ساز برای کشور موضوعات بسیار مهمی هستند که در حوزه تعلیم و تربیت باید مورد توجه جدی قرار گیرند.

سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل تصریح کرد: آموزش ایده پردازی، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، تشویق دانش آموزان به کار گروهی، آموزش روش تحقیق به روش ساده، تمرین کار گروهی، حمایت از ایده های دانش آموزی به منظور افزایش قدرت ریسک، اعتماد به نفس در دانش آموزان، بهره مندی از تجربیات کارآفرینان موفق از اهداف دیگر این رویداد می باشد.

وی خاطرنشان کرد: به سه ایده برگزیده دانش آموزش در این رویداد جوایزی از سوی مرکز رشد جهاددانشگاهی تعلق خواهد گرفت و در صورت ارزیابی مناسب امکان استقرار در مرکز نوآوری و شکوفایی فراهم خواهد آمد.


نظر شما :