برای سومین سال متوالی صورت گرفت:

کسب عنوان فناور برتر استان توسط واحد مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۷ کد : ۲۶۰۰۸ واحدهای فناور جدیدها
مدیر واحد مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل به عنوان فناور برتر استان اردبیل انتخاب و در آئین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان، توسط استاندار و رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل تجلیل شد.
کسب عنوان فناور برتر استان توسط واحد مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

مهندس محمود خروشی، مدیرشرکت دانش بنیان خاک آب آژیانه اردبیل در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان اردبیل که با حضور استاندار و معاونان استانداری، روسای دانشگاه ها، مدیران دستگاه های اجرایی و پژوهشگران و فناوران در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی و پارک علم و فناوری استان برگزارشد. توانست عنوان فناور برتر استان در سال 1399 را کسب نماید.

این واحد فناور بر روی 3 محصول فناورانه در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل فعالیت می نماید و در حال کارآزمایی بر روی کپسول ضد التهاب استخوان با عنوان زینکوپر می باشد که بزودی نمونه محصول تولید و به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد شد.

در بخشی از لوح تقدیر استاندار اردبیل آمده است: پژوهش به عنوان لازمه تولید علم و فناوری نیازمند تلاش پژوهشگران و فناوران و حاصل آن، حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و در نهایت توسعه پایدار کشور است، بدینوسیله توفیق جنابعالی را در کسب عنوان فناور برتر استان در هفته پژوهش و فناوری در سال جهش تولید تبریک عرض می نمایم.

پیش از این سعید خانی، حسین واثقی و سعید ناصری از مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل توانسته بودند عناوین فناور برتر را در جشنواره های استانی کسب نمایند.

آلبوم تصاویر را اینجا ببینید


نظر شما :