رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

دوره آموزشی مدیران و کارشناسان تحقیق و توسعه در اردبیل برگزار می شود

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۳ کد : ۲۴۵۱۸ رویدادها جدیدها
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: به منظور آشنایی مدیران، مسئولان و کارشناسان با اصول، تعاریف و مبانی تحقیقات توسعه­ای و نقش و جایگاه واحد تحقیق و توسعه در رقابت­پذیری و چگونگی سازماندهی و استقرار آن در بنگاه­های اقتصادی، دوره آموزشی« تحقیق و توسعـه و نقش و استقرار آن در بنگاه های صنعتی و معدنی کشور» در اردبیل برگزار می شود.
دوره آموزشی مدیران و کارشناسان تحقیق و توسعه در اردبیل برگزار می شود

دکتر مهران اوچی اردبیلی اظهار داشت: این دوره آموزشی به همت مرکز رشد و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی و با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل طی مدت 40 ساعت از اول آذر ماه 1399 بصورت مجازی و در صورت مساعد بودن وضعیت بهداشتی، بخشی از آن حضوری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت این دوره آموزشی ادامه داد: با هماهنگی های به عمل آمده مقرر شده است دوره آموزشی تحقیق و توسعه، پیش نیاز دریافت پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل باشد و مدیران، مسئولان و کارشناسان تحقیق و توسعه واحدهای صنعتی و معدنی با حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، که دارای گواهینامه مرتبط باشند، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

اوچی افزود: ثبت نا این دوره از 20 الی 30 آبان ماه از طریق سامانه رویش جهاددانشگاهی به آدرس jdrouyesh.ir/reg  و انتخاب عنوان دوره صورت گرفته و کلاس های آموزشی از اول آذر 1399 در سامانه آموزشی به آدرس amjad.jde.ir/ar برگزار می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل در پایان تصریح کرد: به منظور حمایت از واحدها و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان اردبیل با ارائه معرفی نامه، از تخفیف در شهریه برخوردار خواهند بود.

وی افزود: پس از پایان کلاس های آموزشی، با اخذ آزمون و انجام پروژه عملی به پذیرفته شدگان گواهینامه آموزشی جهاددانشگاهی و پروانه تحقیق و توسعه سازمان صمت استان صادر خواهد شد.


نظر شما :