رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی منصوب شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۹ کد : ۱۷۰۷۷ شوراهای تخصصی جدیدها
با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکتر بهروز بادکو به‌عنوان رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) منصوب شد.
رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی طی حکمی دکتر بهروز بادکو را به‌عنوان معاون رییس این نهاد و رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی منصوب کرد.

در بخشی از متن این حکم آمده است:

« با عنایت به تعهد، سوابق و تجربه‌ی ارزنده‌ی جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان «معاون رییس جهاددانشگاهی و رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان» به‌مدت سه سال منصوب می‌شوید.

انتظار دارد در اجرای بخش‌نامه شماره‌ی 27487/10/26 در مورخ 18/10/84، تمامی مساعی خویش را در توسعه و ارتقای بیش‌ازپیش فعالیت‌های آن سازمان به‌کار بندید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با هم‌فکری و همکاری جهادگران عزیز در آن سازمان و امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین‌شده موفق و مؤید باشید

 

دکتر بادکو پیش‌از‌این در سمت معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی فعالیت می‌کرد.

 

گفتنی است، رییس جهاددانشگاهی هم‌چنین در نامه‌ای جداگانه خطاب به دکتر محمدصادق بیجندی در طول مدت تصدی سرپرستی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان، از تلاش‌های صادقانه‌ی وی قدردانی کرد.


نظر شما :