فراخوان حمایت مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل از واحدهای فناور

۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۰ کد : ۱۵۴۰۲ شوراهای تخصصی جدیدها
مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل فراخوان جذب واحدهای فناور را منتشر کرد.
فراخوان حمایت مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل از واحدهای فناور

واحدهای فناور در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده است، در فراخوانی اقدام به جذب واحدهای فناور در حوزه های گیاهان دارویی وگردشگری سلامت کرده است.

این مرکز رشد از اساتید، دانشجویان،  دانش آموختگان دانشگاه ، فناوران،  مخترعین و کارآفرینان، شرکت های فناور، واحدهای تحقیقی بخش خصوصی، علاقمندان و فعالان حوزه گیاهان دارویی خواست در صورت -        داشتن ایده فناورانه قابل دفاع، داشتن تیم کاری تخصصی و داشتن برنامه کاری مناسب می توانند با گذر از شرایط مورد نظر، در این مرکز استقرار یافته و از خدمات آ« بهره مند گردند.

بر اساس این فراخوان، مرکز رشد پس از پذیرش ایده ها و واحدهای فناور اقدام به ارائه خدمات استقرار و امکانات لازم اداری، خدمات فنی و تخصصی آزمایشگاهی، مشاوره های تخصصی و  خدمات آموزشی مستمر، همکاری در جهت اخذ تسهیلات مالی ، خدمات نمایشگاه هی و حضور در  جشنواره های تخصصی، حمایت های حقوقی و قانونی، اعطای فضای وب سایت و فروشگاه های الکترونیک خواهد نمود.

علاقمندان می توانند به آدرس اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان شفاء، ساختمان جهاددانشگاهی استان اردبیل مراجعه نموده و یا اطلاعات لازم را از سایت: www.impard.acecr.ac.ir دریافت نمایند.

گفتنی است بستر سازی برای تجاری کردن دستاوردهای تحقیقات، کمک به اقتصاد مبتنی بر فناوری گیاهان دارویی، حمایت از نوآوری و خلاقیت نیروهای محقق و فناور  جوان و ایجاد زمینه کارآفرینی از اهداف مهم مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل می باشد.

 


نظر شما :