در آستانه آغاز هفته کارآفرینی

گردهمایی روسا، مدیران و دبیران پارکها، مراکز رشد و مراکز نوآوری جهاد دانشگاهی برگزاری می شود

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۳۰۳۱ رویدادها جدیدها
معاون تجاری‌سازی و امور پارک‌ها و مراکز رشد سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا) از برگزاری گردهمایی روسا، مدیران و دبیران پارکها، مراکز رشد و مراکز نوآوری جهاد دانشگاهی کشور در آستانه فرارسیدن هفته جهانی کارآفرینی خبر داد.
گردهمایی روسا، مدیران و دبیران پارکها، مراکز رشد و مراکز نوآوری جهاد دانشگاهی برگزاری می شود

معاون تجاری‌سازی و امور پارک‌ها و مراکز رشد سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا) از برگزاری گردهمایی روسا، مدیران و دبیران پارک ها، مراکز رشد و مراکز نوآوری جهاد دانشگاهی کشور در آستانه فرارسیدن هفته جهانی کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ستفا، حسین بختیاری گفت: این گردهمایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ آبان ماه در دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور روسای سه پارک علم و فناوری، معاونین فناوری ۲۴ مرکز رشد و دبیران ۱۹ مرکز نوآوری(منش) برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این گردهمایی با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و پارک ملی علوم و فناوری͏ های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می شود، افزود: هدف از این گردهمایی ارائه برنامه های توسعه͏ ای و تبیین سیاست های آتی جهاد دانشگاهی و هماهنگی جهت توسعه کیفی و حمایت حداکثری از واحدهای فناور تحت حمایت است.

بختیاری خاطرنشان کرد: در این گردهمایی دو روزه علاوه بر بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های جاری، ارایه تجربیات مراکز موفق و همچنین ارایه گزارش مسوولین وزارت خانه͏ های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، درخصوص همکاری های دو یا چندجانبه بحث و تبادل نظر خواهد شد.

وی در پایان  برگزاری دو کارگاه آموزشی درخصوص مباحث تامین مالی و ثبت و توسعه برند بین المللی را از دیگر برنامه های این رویداد عنوان نمود.
 


( ۱ )

نظر شما :