با محوریت تیم سازی؛

دومین رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

۰۹ آبان ۱۳۹۸ | ۲۲:۰۰ کد : ۱۲۵۹۴ رویدادها جدیدها
دومین رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان اردبیل و شتابدهنده جاویدان با محوریت راه های موفقیت در تیم سازی؛ برگزار شد.
دومین رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

این رویداد در بخش های متفاوتی شامل، اخبار فناوری و کارآفرینی توسط محسن پورزارع، توجه به زمان در تیم سازی توسط مهران محمدی معاون فناوری مرکز رشد، بازی خلاقیت توسط ساسان جامعی و نسیم عبدالله پور، دانش ناب با موضوع تصمیم گیری توسط سارا نعمتی، کارگاه کسب و کار و فرصت های پیش رو توسط رامین عبدی و بررسی بوم تیم دکتر حسین واثقی، گفتگوی انگیزشی شرکت کنندگان و همفکری سمینار برگزار شد.

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در خصوص این رویداد گفت: در این رویداد شرکت کنندگان  به اشتراک تجربه ها پرداخته و ضمن بهره مندی از مباحث مطرح شده، راه های تیم سازی و شبکه سازی را باهم مرور و نحوه به کارگیری خلاقیت ها در این مسیر را بررسی نمودند.

مهران محمدی اظهار داشت: در رویداد دورهمی توانستیم ارتباط زنده با کارآفرین ایرانی الاصل و مطرح کشور فنلاد آقای پویا محمدی برقرار نماییم و در این ارتباط امکان پرسش و پاسخ و بررسی استارتاپ های ایرانی و اروپایی انجام گرفت.

وی طرح مولفه های اصلی نظیر زمان، بوم تیم و تصمیم گیری را از بخش های اصلی دورهمی ذکر کرد و ادامه داد: در این رویداد برای اولین بار حاضران توانستند در بازی خلاقیت شرکت نموده و به حل مسئله به روش بازی بپردازند که می تواند الگویی در برخورد به مباحث متعدد حوزه کسب و کار تلقی گردد.

محمدی با قدردانی از شتابدهنده جاویدان تصریح کرد: در برنامه توسعه ششم جهاددانشگاهی برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینی پیش بینی شده است تا بتواند روحیه راه اندازی کسب و کارهای متعدد را در جوانان ایجاد کند و در قالب رویداد دورهمی این موضوع می تواند بسترسازی مناسبی را ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی اردبیل در اکوسیستم کارآفرینی استان اردبیل به دنبال ایفای نقش حمایتی از کارآفرینان و فناوران نوپا است تا امکان خلق و هدایت درست خلاقیت ها و تبدیل ایده ها به محصول و خدمات فراهم آید.

 

گزارش تصویری این رویداد را از آدرس زیر ببینید:

http://impard.acecr.ac.ir/fa/album/946/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84

 


نظر شما :