رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:

کارگاه آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری برگزار می شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۸۸۸۱ رویدادها جدیدها
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل، کارگاه« آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی شرکتی» با همکاری شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کشور و پارک علم و فناوری استان اردبیل روز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ برگزار می شود.
کارگاه آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری برگزار می شود

مهران اوچی اردبیلی اظهار داشت: این کارگاه می تواند برای علاقمندان بازار سرمایه و بورس،  دانشجویان رشته های مختلف از جمله اقتصاد، حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، امور بانکی، سرمایه گذاران و مدیران شرکت ها و صاحبان صنایع و تعاونی ها، فعالان و مدیران کسب و کارهای نوپا و فناوران مراکز رشد و پارک علم و فناوری و فعالان رسانه ای برای شرکت در جشنواره کشوری بورس و رسانه مفید واقع گردد.

 

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده، سالن آموزش  پارک علم و فناوری استان اردبیل برای برگزاری کارگاه در نظر گرفته شده است و انتظار می رود ازطریق تالار بورس، اتاق بازرگانی، مرکز خدمات سرمایه گذاری، و مراکز رشد استان علاقمندان و فعالان بخش های مختلف در این کارگاه حضور یابند.

 

اوچی ادامه داد: معرفی ساختار بازار سرمایه و آشنایی با نهادهای مالی، کارگاه ابزارهای تأمین مالی و پوشش ریسک و مکانیزم عملیاتی بازار سرمایه و آشنایی با روش‌های تحلیلی در معاملات بخش های مهم این کارگاه آموزشی را شامل می شود.

 

وی با اشاره به حضور مدیران سازمان بورس کشور در این کارگاه خاطرنشان کرد: در این کارگاه آقای دکتر یاسر فلاح مدیر روابط عمومی سازمان بورس به عنوان یکی از مدرسان به سخنرانی خواهند پرداخت و گواهی معتبر نیز از سوی بورس به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

 

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با بیان اینکه این واحد از فعالیت های آموزشی و پژوهشی تاثیرگذار حمایت می کند، گفت: علی رغم هزینه هایی که برگزاری این کارگاه در پی دارد اما با همکاری مناسب مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل، شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کشور و پارک علم و فناوری استان اردبیل ثبت نام حضور برای علاقمندان بصورت رایگان در نظر گرفته شده است.

 

وی در پایان افزود: متقاضیان می توانند ضمن تماس با مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل و یا مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان اردبیل نسبت به ثبت نام اقدام نموده و در این کارگاه یک روزه حضور یابند و یا با مراجعه به سایت www.impard.acecr.ac.ir  اطلاعات لازم را کسب کنند.                     


نظر شما :