بازدید سفیر اندونزی از فناوری های مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۶۸۱۸ واحدهای فناور
همزمان با سفر سفیر اندونزی به استان اردبیل، دستاوردها و محصولات مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل به معرض نمایش گذاشته شد.
بازدید سفیر اندونزی از فناوری های مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در این خصوص گفت: با هماهنگی پارک علم و فناوری استان اردبیل سفیر اندونزی در کشورمان سفر یک روزه ای را به استان اردبیل انجام داد و ضمن گفتگو با مسئولان پارک و مراکز رشد استان اردبیل از فناوری های این مراکز نیز بازدید نمود.

مهران محمدی اظهار داشت: در این بازدید ضمن معرفی بخش عمده ای از محصولات مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از جمله محصولات دو شرکت نوشداروی سبلان و خاک آب آژیانه اردبیل، برای انتقال این دستاورد ها به کشور اندونزی اعلام آمادگی گردید.

وی با قدردانی از پارک علم و فناوری استان اردبیل در هماهنگی دیدارها و برپایی نمایشگاه های یک روزه بیان کرد: کشورهای دوست و مسلمان نظیر اندونزی می توانند فرصت مناسب برای تبادل تجربیات در زمینه های مختلف کسب و کار باشند چرا که برای توسعه، از محصولات فناور و دانش بنیان استقبال چشمگیری دارند.

' علم الدین اکتاوینو' سفیر اندونزی هم در این دیدارها بر گسترش همکاری با ایران تاکید کرد و گفت: ایران دارای توانمندی بالا در صنعت و فناوری علمی است و همکاری بین 2 کشور در زمینه های مختلف گسترش می یابد .

وی افزود: مروادات اقتصادی 2 کشور در سال های اخیر افزایش یافته و امید است روزبروز گسترش یابد .


نظر شما :