وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» توسط مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد

۲۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰ کد : ۲۰۸۷۸ رویدادها جدیدها
به همت مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» با شرکت آنلاین ۷۰ نفر در بستر سامانه آموزشی جهاددانشگاهی برگزار شد.
وبینار «کارآفرینی در بستر گیاهان دارویی» توسط مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد

در این وبینار دکتر رضا غفارزادگان دکترای تخصصی نانو فناوری دارویی و رئیس پژوهشگاه گیاهان دارویی جهاددانشگاهی به تشریح فرآیندهای چگونگی راه اندازی کسب و کار در حوه گیاهان دارویی پرداخت.

غفارزادگان در این وبینار با اشاره به سرفصل های موجود بررسی و آشنایی با انواع مواد اولیه قابل استحصال از گیاهان دارویی، مواد نهایی در حوزه غذا، دارو و مواد آرایشی و بهداشتی، مراحل قانونی اخذ پروانه تولید از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مراحل تولید صنفی، فروش و بازاریابی گیاهان دارویی را برای شرکت کنندگان تشریح کرد.

در این وبینار که با حضور دانشجئیان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، فناوران، فعالان و علاقه‌مندان حوزه گیاهان دارویی از استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، تهران، یزد و خراسان رضوی برگزار شد، شرکت کنندگان به ارائه سئوالات خود پرداختند و دکتر غفارزادگان به صورت مبسوط به پرسش ها، پاسخ داد.

این وبینار از مجموعه برنامه های آموزشی مرکز رشد فناوری فر/اورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در سال 99 است که به مدت 3 ساعت اجا شد.


نظر شما :