اخذ مجوز شرکت خلاق توسط واحد فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۲ کد : ۱۹۱۳۱ واحدهای فناور جدیدها
شرکت «آرتا پردیس سلامت شفا» مستقر در مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل در حوزه صنایع‌دستی، گردشگری و میراث فرهنگی، موفق به کسب تاییدیه تبدیل به شرکت خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.
اخذ مجوز شرکت خلاق توسط واحد فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی جهادانشگاهی استان اردبیل، معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل با اشاره به حمایت‌های سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی از فناوران و شرکت‌های دانش بنیان، اظهار کرد: با ارزیابی استارتاپ «شفا مدتور» از واحد آرتا پردیس سلامت شفا و مشاهده نوآوری، مدل کسب ‌و کار و خلاقیت در طرح‌، این استارتاپ توانست شاخص‌های لازم برای ورود به برنامه زیست‌بوم صنایع خلاق کشور را به ‌دست آورد.

مهران محمدی با بیان اینکه شرکت مذکور در حوزه گردشگری سلامت فعال است، افزود: با توجه به فعالیت شرکت آرتاپردیس سلامت شفا در حوزه ساماندهی برنامه‌های گردشگری سلامت استان، جهاددانشگاهی استان اقدام به پذیرش و حمایت از آن در قالب مرکز رشد نموده است.

وی خاطرنشان کرد: استارتاپ شفا مدتور توسط تیم ارزیابی شامل مربیان کسب و کار، کارآفرینان و کارشناسان زبده سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی ارزیابی گردید و مراحل تکمیل و بررسی کاربرگ‌ها، مصاحبه حضوری، بازدید از محل فعالیت، بسته‌های خدماتی و ارزیابی بازار عرضه بدقت مورد  بررسی قرار گرفت و با امتیاز مناسب به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی گردید.

محمدی تصریح کرد: استارتاپ شفا مدتور تسهیل کننده سفرهای پزشکی برای بیماران بین المللی است که مایل به سفر به استان اردبیل برای رفع و تامین نیازهای بهداشتی خود هستند.

وی ادامه داد: این استارتاپ به عنوان رابط بین بیماران و مراکز درمانی مجرب و مراکز رفاهی و اقامتی در استان اردبیل عمل می‌کند و با کمترین قیمت بهترین خدمات پزشکی و طبیعت درمانی را برای گردشگران سلامت این استان فراهم خواهد کرد.

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی تلاش می‌کند تا نقش تسهیل‌گری را در اکوسیستم کارآفرینی و فناوری ایفا نماید و برای این هدف در حال تدوین برنامه منسجم استارتاپی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی و گیاهان دارویی است تا مسیری روشن را برای کارآفرینان استان ترسیم نماید.

 


نظر شما :