معاون مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد:

کارگاه های آموزشی توانمندسازی فناوران

۲۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ کد : ۱۵۲۶۲ رویدادها جدیدها
معاون فناوری مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری کارگاه های آموزشی توانمندسازی فناوران این مرکز خبر داد.
کارگاه های آموزشی توانمندسازی فناوران

مهران محمدی گفت: به منظور افزایش اطلاعات، دانش و مهارت فناوران مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل، دو کارگاه آموزشی روز پنجشنبه 3 بهمن در این مرکز برگزار می شود.

وی اظهار داشت: کارگاه آشنایی با قوانین مالیاتی و کارگاه آشنایی با فرآیندهای اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو به عنوان انتقال دهنده دانش، قوانین و دستورالعمل های جدید برای فناوران در نظر گرفته شده است.

محمدی به برگزاری کارگاه آشنایی با قوانین مالیاتی اشاره و خاطرنشان کرد: در این کارگاه که با ارائه کارشناسان مجرب سازمان امور مالیاتی برگزار خواهد شد، شرکت کنندگان با قوانین، مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مبانی نظری مالیات بر ارزش افزوده و ماخذ، نرخ و نحوه محاسبه مالیات، معافیت‌ها و وظایف و تکالیف مودیان آشنا خواهند شد.

وی افزود: در کارگاه آشنایی با فرآیندهای اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو نیز موارد مربوط به چگونگی اخذ کد اخلاق در پزشکی، مسیر دریافت پروانه بهره برداری، آشنایی با سامانه ملی آزمایشگاهی، نحوه تکمیل فرم های سه برگی ساخت و نحوه دریافت سیب سلامت توسط کارشناسان غذا و دارو ارائه می شود.

معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل با شاره به برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی در این مرکز تصریح کرد: این دوره ها می تواند در توسعه فعالیت های فناوران موثر واقع شده و مسیر حرکت آن ها را برای تحقق اهداف خود که تولید محصولات دارویی از گیاهان دارویی می باشد را هموار سازد.

وی اذعان داشت: این دو کارگاه روز پنجشنبه 3 بهمن از ساعت 9 صبح الی 13 برگزار می شود و امکان ثبت نام از طریق ارسال پیامک، تماس تلفنی و مراجعه به آدرس https://evnd.co/nLbir مقدور است.

 

 

 

 

 


نظر شما :