رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

وجود شهید سلیمانی مایه امنیت کشور و شهادتش مایه اتحاد و همبستگی مردم است

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰ کد : ۱۴۸۹۵ رویدادها جدیدها
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: فقدان شهید سردار سرلشکر قاسم سلیمانی برای همه مردم کشور سخت و طاقت فرساست، اما به یقین به حرمت خون شهدا، مبارزه با استکبار جهانی همچنان ادامه خواهد داشت.
وجود شهید سلیمانی مایه امنیت کشور و شهادتش مایه اتحاد و همبستگی مردم است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، اوچی اردبیلی، شنبه 14 دیماه در جلسه شورای اداری جهاددانشگاهی استان اردبیل با تسلیت شهادت این فرمانده بزرگ مقاومت و همرزمانش، افزود: این سردار سرافراز، مایه عزت و افتخار نه فقط مردم ایران بلکه تمامی مسلمانان و مستضعفان سراسر جهان بود.

 

وی با بیان اینکه وجوداین فرمانده والامقام، مایه امنیت برای کشور بود و شهادتش هم مایه اتحاد و همبستگی مردم شده است که در راهپیمایی روز جمعه گذشته این وحدت به وضوح مشخص بود، اظهار کرد: همه ما مدیون ایثار و فداکاری‌ شهدا در دفاع از آرمان‌ها و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید همه مردم تلاش کنند تا کشورمان در تمامی عرصه‌‌ها سربلند باشد.

 

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه سردار شهید سپهبد سلیمانی مسئولیت و وظایف خود را در قبال نظام و انقلاب به خوبی انجام داد و بزرگانی را در محورهای مقاومت تربیت کرد که همان راه را ادامه خواهند داد، یادآور شد: بی‌شک خون شهیدانروحیه مقاومت و عدالت‌خواهی را در مردم تقویت می‌کند و کشور را با سرعت بیشتری در مسیر رسیدن به اهدف به حرکت در می‌آورد.

 

اوچی اردبیلی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند در کشور موثر عمل نماید، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در این برهه زمانی وظیفه دارد تا با دلسوزی و تلاش مضاعف نیاز‌های کشور را شناسایی و برطرف سازد و نقش خود را در رسیدن کشور به اهداف متعالی نظام بیشتر کند.


نظر شما :