با محوریت آسیب شناسی کسب و کارهای نوپا؛

رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۲۲:۱۸ کد : ۱۲۳۰۰ رویدادها جدیدها
رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان اردبیل و شتابدهنده جاویدان با محوریت آسیب شناسی کسب و کارهای نوپا؛ برگزار شد. 
رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

این رویداد به همراه کارگاه خلق ایده و خلاقیت به روش طوفان فکری توسط دکتر شریفی، اخبار فناوری و کارآفرینی توسط محسن پورزارع، الفبای استارتاپی، کارگاه کسب و کار و تفاوت کسب و کارهای کوچک و سنتی با استارتاپ ها توسط مهندس رامین عبدی و بررسی استارتاپ های کشمون و هانیکی توسط دکتر حسین واثقی سمینار برگزار شد.

 

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در این رویداد گفت: یک کارآفرین طی رسیدن به اهدافش مصائبی خواهد داشت که نیاز به صبوری و برنامه‌ریزی و مهمتر از همه برنامه کاری و شناسایی بازار اقتصادی دارد.

 

مهران محمدی اظهار داشت:  افراد دارای ایده باید قبل از اقدام حتماً بازار خود را شناسایی و تحلیل کنند و با کمک یک بازاریاب و حسابدار موفق شروع به کار کرده و در مسیر کارآفرینی به معنای خاص خود صبور و مقاوم باشند.

 

وی با قدردانی از شتابدهنده جاویدان ادامه داد: در برنامه توسعه ششم جهاددانشگاهی برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینی پیش بینی شده است تا بتواند روحیه راه اندازی کسب و کارهای متعدد را در جوانان ایجاد کند.

 

محمدی ادامه داد: این رویدادها با برنامه ریزی مناسب می تواند به شکل منظم در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شود و حمایت مناسبی نیز در این حوزه وجود دارد.

گفتنی است در بخش پایانی این رویداد ، شرکت کنندگان به بحث و گفتگو پرداخته و موضوعات مربوط به دورهمی بعدی را نیز مشخص نمودند.

 


( ۱ )

نظر شما :