با همکاری شتابدهنده جاویدان و مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل:

رویداد کارآفرینی دورهمی در اردبیل برگزار می شود

۱۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۵ کد : ۱۲۱۰۰ رویدادها جدیدها
معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری رویداد کارآفرینی« دورهمی» در اردبیل خبر داد.
رویداد کارآفرینی دورهمی در اردبیل برگزار می شود

مهران محمدی در جلسه هماهنگی برگزاری رویدادهای کارآفرینی اظهار داشت: رویداد« دورهمی» از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاددانشگاهی است که با همکاری بسیار نزدیک و اجرای شتابدهنده جاویدان روز سه شنبه 23 مهر از ساعت 16 در این نهاد برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: شتابدهنده جاویدان از واحدهای فعال در حوزه رویدادهای کارآفرینی و فناورانه استان اردبیل است و مرکز رشد با هدف ایجاد تعامل بیشتر  و هم افزایی سازنده، پروژه های مناسبی را با این شتابدهنده طراحی نموده است.

محمدی افزود: با همراهی شتابدهنده جاویدان در آینده نزدیک رویدادهای تخصصی در قالب های مختلف را اجرایی خواهیم نمود تا حاصل آن بتواند به عنوان تیم های استارتاپی در پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان استقرار یابند.

مدیر عامل شتابدهنده جاویدان نیز در این جلسه قدردانی از جهاددانشگاهی گفت:« دورهمی»  یک رویداد استارتاپی و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران است تا به شبکه‌سازی،‌خلاقیت و ایده پردازی، بازاریابی، و انتقال دانش و تجربه بپردازند.

رامین عبدی اظهار داشت: در رویداد« دورهمی»  تلاش خواهیم کرد شرکت کنندگان جوان بتوانند در یک فضای گفتگوی صمیمانه قرار گرفته  تجربه های خود را با هم به اشتراک بگذارند و خلاقیت ها را ببینند تا در نهایت ضمن شبکه سازی به بازارهای موجود یا بازارهای ممکن بیاندیشند.

وی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در این رویداد محدود است، ادامه داد: علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس evand.com/events/javidanac-dorehami در این رویداد پیش ثبت نام نمایند.

عبدی افزود: با همکاری نهادها و مراکز رشد می توانیم شبکه فناوری و کارآفرینی مناسبی را در استان شکل دهیم به طوری که نقش هر نهاد مشخص و بدور از موازی کاری های معمول باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری جهاددانشگاهی زنجیره رویدادهای کارآفرینی در اردبیل کامل شده و سایر مراکز رشد و پارک علم و فناوری هم در این زنجیره همراهی و هم افزایی مناسبی را شکل دهند.


نظر شما :